یکی از بهترین روش ها برای بهبود و  از بین بردن لک ها  انجام میکرونیدلینگ به همراه مزوتراپی ضد لک می باشد. LED,RF  تراپی ، پلاسماتراپی نیز در این راستا موثر است.

 از بین بردن و کاهش لک ها هر روز پوستی درخشان

لک ها بیشتر از چین و چروک‌ها باعث می‌شود پیرتر به نظر برسیم. بنابراین، اگر چیزی درمورد پوست شما وجود دارد که باعث ناراحتی‌تان می‌شود، باید فکری کرد.! کاهش لک ‌ها، لک ‌های پیری و لک ‌های رنگی بزرگتر برروی صورت با استفاده از ليزر كندلا برطرف‌کننده لک بادرجه پزشکی، لایه‌برداری ( پاکسازی پوست ) و میکرونیدلینگ چه کسی چهره‌ای جوان‌تر، درخشان‌تر و خوش‌رنگ‌تر می‌خواهد؟؟؟!!

جلسه درمان

• زمان درمان : بستگی دارد
• فواصل توصیه شده : 4 هفته فاصله
• زمان بهبودی : حداقل زمان استراحت

میکرونیدلینگ

لک های هورمونی می‌تواند ناشی از عوامل متعددی مانند حاملگی یا دارو ایجاد شود و به راهکار متفاوتی برای درمان نیاز دارد. میکرونیدلینگ می‌تواند برای جدا کردن نوارهای هایپرپیگمنتیشن مرتبط با علت‌های هورمونی، مورد استفاده قرار گیرد. این درمان همچنین باعث تحریک طبیعی کلاژن و عناصر حمایتی پوست می‌شود.

از بین بردن لک های پوستی

ما از پیشرفته‌ترین لیزرهای جنتل‌لیز پرو برای انجام درمان استفاده کرده و در کاهش رنگدانه‌های سطحی، نتایج فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کنیم.این لیزر به ملانین پوست جذب شده و نور را جذب می‌کندکه بدون آسیب رساندن به بافت اطراف، به سطح آن کشیده می‌شود. در همان موقع ، رنگدانه خشک شده و قسمت مذکور کوچک‌تر می‌شود.