آیا در نظر دارید تا موهای زائد خود را لیزر کنید اما سوال‎های زیادی در مورد آن دارید؟ لحظه ای صبر کنید. صدای شما را می‎شنویم و بخاطر شما اینجا هستیم! ما به عنوان بزرگترین مرکز لیزر موهای زائد شرق تهران، به تمام پرسش‎های شما پاسخ می‎دهیم و تمام افسانه‎های لیزر موهای زائد را بررسی می‎کنیم.
اجازه دهید صحنه را آماده کنیم. از وکس کردن و اصلاح خسته شده‎اید. از تمام این کارهای همیشگی متنفرید. از موهای زائد بیزار هستید و اکثر شما از زمانی که صرف اصلاح یا وکس می‎کنید متنفر هستید. کاملا این موضوع را درک می‎کنیم که چرا بر سر لیزر موهای زائد، مجادلاتی وجود دارد. آخرین لحظه سفر به ساحل است؟ نگران نباشید. قرارِ شب غیرمنتظره؟ شما را درک می‎کنیم.


کاملا طبیعی است که در مورد روند لیزر موهای زائد کنجکاو باشید و اینجا پیام‎های مختلط زیادی در مورد نحوه کار لیزر و اینکه چقدر زود می‎توان نتایج لیزر را مشاهده کرد و پاسخ به سوال‎هایی مانند “آیا لیزر درد دارد؟” وجود دارد.

افسانه 1: لیزر موهای زائد مخصوص بانوان است.

اوه، اِم خب! برادر شما، همسرتان، پدر، پسر عمو شما به احتمال زیاد لیزر می‎کند یا دست کم، فکر آن را در سر دارند. منظورم این است که چه کسی می‎تواند آنها را سرزنش کند؟ لیزر موهای زائد جداً می تواند به مردان کمک کند و می‎تواند به آقایانی که بخاطر مقدار موهای بدن خود خجالت می‎کشند، ناراحت هستند یا اذیت می‎شوند، مفید باشد. و مسئله‎ای که اینجا وجود دارد این است که برخی افراد در مورد اینکه می‎توان از لیزر برای کاهش مو استفاده کرد آگاهی ندارند. دوستان، لیزر فوراً تمام موها را از بین نمی‎برد. برای کاهش رشد مو به جلسات متعددی نیاز دارید. بنابراین با کنترل تعداد جلساتی که برای انجام این کار می‎روید، می‎توانید مقدار مویی را که تمایل دارید کاهش دهید کنترل کنید. برای مثال، انجام 3 الی 5 جلسه به جای 10 جلسه توصیه‎شده است. خوش آمدی، برادر.

مشاهده این مطلب  چیزهایی که در مورد لیزر موهای زائد دوست دارم
افسانه‎های لیرز موهای زائد
4.3 (86.67%) 6 vote[s]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *