تعداد جلسات لیزر موهای زائد

تعداد جلسات درمانی لیزر موهای زائد

به احتمال بسیار زیاد شما به چندین جلسه درمان نیاز پیدا خواهید کرد چرا که موها در تمام مراحل “سیکل رشد” خود به لیزر واکنش نشان نمی دهند. هر بخشی از بدن “سیکل رشد” موی متفاوتی دارد، بنابراین کاهش مو بسته به این که فولیکول های شما در زمان درمان در چه فازی قرار دارند فرق خواهد کرد.


مو در مرحله ی ابتدایی رشد واکنشی تر است، که آناژن نامیده می شود. این مرحله ای است که موها فعالانه در حال رشد بوده و دارای بیشترین میزان رنگدانه که ملانین نامیده می شود، می باشند. هر چقدر آنها رنگدانه ی بیشتری داشته باشند، نور بیشتری را جذب خواهند کرد و درمان ها موفقیت آمیزتر خواهند بود.
بعنوان یک راهنمایی، تا 10 جلسه درمان را با فواصل زمانی 4 تا 6 هفته، برای دستیابی به نتایج بسیار عالی پیشنهاد می کنیم.
مرحله ی نقاهت رفع موی زائد با لیزر
– کرم کمک لیزر زینک اکساید
– 24 ساعت بعد از درمان، فعالیت فیزیکی شدید و رفع مو را محدود کنید.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
بعنوان بخشی از دوره ی نقاهت رفع موی زائد خود با لیزر، لطفا به مدت 24 ساعت بعد از درمان از اصلاح، وکس کردن یا چیدن مو، لایه برداری، تعریق بیش از حد، شنا یا سونا، دوش گرفتن با آب بسیار داغ و لباس تنگ خودداری کنید.
همچنین توصیه می کنیم بعد از درمان از قرار دادن این ناحیه در معرض نور مستقیم خورشید خود خودداری کرده و از کرم ضد آفتاب SPF50 برای حفاظت از پوست و حفظ نتایج استفاده کنید.
اگر آماده هستید تا رفع موی زائد با لیزر انجام گیرد هم اکنون مشاوره ی رایگان خود را رزرو نمائید. بعنوان بزرگترین تیم حرفه ای های رفع موی زائد در شرق تهران به هزاران مراجع ما ملحق شوید که هم اکنون درمان های لیزری خود را دوست دارند!

مشاهده این مطلب  آیا نتایج لیزر موهای زائد برای همه یکسان است؟
تعداد جلسات لیزر موهای زائد
4.8 (96%) 5 vote[s]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *