یک دنیا زیبایی، به زیبایی زندگی

بهترین و جدیدترین روش بدون جراحی با تزریق ژل هیالورونیک اسید، برای فرم دهی و اضافه کردن حجم لب ها و یا صورت. تزریقات زیبایی در گلبرگ، توسط متخصص پوست و مو، فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی انجام می پذیرد.

فیلرهای پوستی

بهترین نسخه از تازگی و جوانی چهره شما. فیلر ها روش غیر تهاجمی برای جوانسازی صورت و لب ها (یا هر دو) هستند.

فیلر ها یا ژل هیالورنیک اسید چگونه کار می کند؟

با گذر زمان و طول عمر، قسمت های مشخصی از صورت شروع به از دست دادن حجم خود می کند که نتیجه ظاهری آن چهره ای خسته و جمع شده است. این اتفاق به دلیل کاهش تولید کلاژن و الاستین در بدن می باشد.

بر خلاف چین و چروک ها که نیازمند استراحت عضلات هستند، حجم دهی صورت و خطوط آن نیازمند فیلرها برای بهبود و افزایش حجم دهی و آبرسانی به این مناطق هستند.

ژلهای هیالورنیک اسید- قند طبیعی که در حال حاظر در ساختار بدن انسان وجود دارد- یا فیلرها یک درمان اقتصادی برای حجم دهی نواحی مختلف صورت هستند.

1
2
3
4
1

گونه ها

2

چانه

3

زاویه دار کردن صورت

4

برجسته سازی لب

فیلرها کجاها کار میکنند؟

  • روی ناحیه مورد نظر برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
  • گونه ها
  • چانه
  • زاویه دار کردن صورت (V شکل)
  • برجسته سازی لب

گونه ها با گذشت زمان، چربی گونه ها شروع به افتادگی و کاهش حجم می کند.این اتفاق تاثیر قابل توجه در ظاهر سایر قسمت های صورت نیز دارد. فیلر ها میتوانند ظاهر از دست رفته (استخوانی شکل)گونه را بهبود داده و حجم دهی نواحی تحیل رفته را افزایش دهند.
چانه چانه ها بعضی مواقع ظاهری بسیار کوچک و دربعضی افراد تقریبا حالت پنهان دارند.فیلرها میتواند باعث اصلاح فرم چانه در صورت شده، و تاثیر بسیار موثری در چهره صورت دارد.
زاویه دار کردن صورت (V شکل)
برجسته سازی لب (حجم دهی و اصلاح فرم) موارد ظاهری متعددی در ظاهر لب ها تاثیر گذارند، این موارد شامل خطوط دور لب، حجم لب و تقارن لب می باشند. فیلرها هم در جوانتر جلوه دادن لب ها و هم در برجسته سازی لب ها میتوانند تاثیر زیادی در ظاهر صورت داشته باشند.
چروک دور لب ( خطوط سیگار) چین و چروک عمودی لب معروف به خطوط سیگار میتواند در بالا و پایین لب وجود داشته باشد. ظاهر چروک دور لب به طور قابل ملاحظه ای با تزریق فیلر ها بهبود می یابد
گوشه های دهان ( خط اندوه) این ناحیه بعضی مواقع مشخص هستند و شروع به افتادگی بیشتر میکنند. خط اندوه به دلیل فشار قسمت میانی صورت و فشار دایمی ماهیچه معروف به اندوه است که ظاهری غمگین و مسن را به وجود می اورد.
خط لبخند (نازولبیال) خط لبخند ناحیه ای  است که از گوشه های بینی شروع شده و به گوشه های لب پایان می یابد. افت حجم گونه ها باعث نمایان شدن بیشتر این خطوط میشود.فیلرها باعث تقویت این ناحیه و هارمونی مجدد در نواحی میانی صورت میشوند.

انتخاب های درمان

فیلرها میتوانند برای حجم دهی نواحی مختلف صورت استفاده شوند، و محصولات متفاوتی بسته به نتایج مورد انتظار استفاده می شود.

نواحی مانند لب، به محصولات نرمتر و لطیف تر نیازمند هستند تا نتایج ظریف تر و طبیعی تری حاصل شود.

در حالی که نواحی که نیاز به تقویت ساختار مجدد هستند، فیلرهایی با چگالی (دنسیته) بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد، مواردی مانند زاویه دار کردن صورت.

ترکیب استفاده فیلر و بوتاکس بیشترین تاثیر را در ظاهر میتواند داشته باشد ،  تا به هر دو مسئله چین و چروک ها و کاهش حجم عضلات صورت  و پدیده پیری غلبه کنیم.

فرم تماس تلفنی

با پر کردن فرم زیر کارشناسان گلبرگ با شما تماس خواهند گرفت