3- اگزما

طبق آکادمی پوست پزشکی آمریکا، سوزش، خارش و لکه‎های دانه دانه پوست، ویژگی‎های این بیماری پوستی مزمن هستند. متخصص پوست می‎تواند به یافتن شیوه‎های مهار کردن اگزمای شما کمک کند و هر نوع درمان لازم را تجویز نماید.

4- آسیب پوست

اگر نگران به حداقل رساندن آسیب پوست یا پیر شدن آن هستید، یک متخصص پوست می‎تواند محصولات یا تغییرات سبک زندگی را به شما پیشنهاد دهد تا قرار گرفتن شما در معرض عوامل آسیب آور را کاهش ‎دهد.

5- مراقبت تخصصی از پوست، مو و ناخن‎ها

طبق آکادمی پوست پزشکی آمریکا، می‎توانید در خصوص هر نوع نگرانی که نسبت به هر بیماری که ظاهر شما را تحت تاثیر قرار می‎دهد با یک متخصص پوست صحبت کنید. برای مثال، یک متخصص پوست می‎تواند بیماری‎های پوستی از لکه‎ها گرفته تا زگیل‏ها، ترک‎های پوستی و پسوریازیس را درمان کند.

6- درمان زخم

طبق اظهارات آکادمی پوست پزشکی آمریکا، متخصصان پوست می‎توانند درمان‎های پوستی را پیشنهاد کنند که ظاهر تقریبا هر نوع زخم از جمله

جای جوش و زخم‏های کلوئیدی را بهبود بخشند. یک متخصص پوست ممکن است شما را برای درمان بهتر زخم‎های جدی‎تر مانند آن هایی که به دلیل سوختگی‎ها ایجاد شده‎اند، به یک جراح پلاستیک ارجاع دهد.

آمادگی برای مراجعه به متخصص پوست خود

با طرح بیمه درمانی خود مشورت کنید تا در مورد خدماتی که تحت پوشش هستند و اینکه آیا قبل از تعیین وقت ویزیت به ارجاع از سوی درمانگر اولیه نیاز دارید یا نه، آگاه شوید.
فهرستی از داروها و مکمل‎هایی را که اخیراً مصرف می‎کنید، بنویسید.
فهرست پرسش‏ ها و نگرانی‎ها را برای مطرح کردن به همراه داشته باشید.
در صورتی که خواستار بررسی پوست صورت خود توسط متخصص پوست هستید، از آرایش‏ های سنگین بپرهیزید.
همچنین به یاد داشتن این موضوع مهم است که در حالی که برخی از رویه‎ها مانند آزمایش پوست کل بدن می‎تواند در ویزیت اولیه شما انجام شود؛

مشاهده این مطلب  آیا من برای دیمپل‌ پلاستی مناسب هستم؟

برخی دیگر ممکن است به ویزیت بعدی نیاز داشته باشند.

مراجعه به متخصص پوست و مو (قسمت دوم)
5 (100%) 1 vote[s]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *