این به معنی رهایی از تمامی خطوط و چین و چروک ها نیست. بلکه در مورد جلوگیری از عمیق شدن این خطوط آزاردهنده هستند. با مرور زمان، توانایی پوست از محافظت خود کاهش می یابد. حرکت عضلات و تحرکات ردپای خود را باقی می گذارد. تزریق بوتاکس بسیار سریع، مقرون به صرفه و اثربخش در جهت کاهش و جلوگیری از چین و چروک ها می باشد.

چین و چروک ها چگونه شکل می گیرند؟

چین و چروک ها بخش جدایی ناپذیر از فرایند پیری است. با گذشت عمر پوست نازکتر، خشکتر شده و الاستین کاهش می یابد. توانایی پوست برای محافظت خود کاهش یافته و نهایتا منجر به تشکیل چین و چروک و خطوط روی پوست ما می شود.

حرکت پیوسته عضلات و حالت هایی که به چهره مان میگیریم دلیل دیگر ایجاد این خطوط هستند. حرکت ماهیچه های موجب “چین و چروک دینامیک” هستند، که در حالت حرکت عضلات میتوان آنها را مشاهده کرد. چروک هایی که در اثر زمان، و با درمان نشدن میتواند فرم” چین و چروک پایدار یا استاتیک” بگیرند به این معنی که همیشه در صورت ما باقی خواهند ماند.

1

بالا بردن لیفت ابرو

2

خط چانه

3

خط خنده چشم

4

خط پیشانی

5

خط اخم

بوتاکس چگونه عمل می کند؟

هنگامی که صورت تحرک دارد خطوط قابل مشاهده ،چین و چروک دینامیک یا متحرک هستند، با گذشت زمان و تکرار شکل عمیق تری به خود گرفته به چین و چروک استاتیک یا همیشگی تبدیل می شود. تزریق بوتاکس جهت جلوگیری از شکل گیری چین و چروک های استاتیک عمل می کند و سیگنال مابین عضله و عصب را متوقف می کند.کاهش تحرکات عضلات صورت، فشار کمتری بر صورت وارد کرده و موجب چهره ای جوانتر می شود. درمان بوتاکس، هنگامی که در جهت جلوگیری از بروز چین و چروک انجام می شود بسیار موثر تر است. تزریق ضد چین و چروک از نوعی پروتین است که به صورت موقت موجب استراحت عضلات صورت می شود.

فرم تماس تلفنی

با پر کردن فرم زیر کارشناسان گلبرگ
با شما تماس خواهند گرفت

2018 - 1397 تمامی حقوق این سایت متعلق به کلینیک گلبرگ می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. | طراحی و توسعه ManaGraphic