موزر را فراموش کن. دیگر به وکس و اپیلاسیون احتیاجی نیست. مرکز گلبرگ مجهز به تجهیزات کمپانی کندلا، ساخت کشور آمریکا می باشد. این دستگاه دارای استاندارد طلایی رفع موهای زائد بوده و در تحقیقات به عنوان گزینه اول از نظر متخصصین پوست و مو کشور آمریکا انتخاب شده است.

خلاصه درمان:

نتایج

بهبود چشم گیر

زمان انجام

 کل بدن 1 – 1.5 ساعت

تعداد جلسات

8 جلسه هر 6-8 هفته یکبار

زمان بهبودی

بدون نیاز به زمان بهبودی

قیمت

شروع از 50 هزار تومان
چهار مرحله ساده برای پوستی بدون مو:
 • چهار مرحله ساده برای پوستی بدون مو:

 • لیزر مو

  مشاوره لیزر مو

  تعیین تیپ پوستی و نوع مو و انتظارات

 • null

  تست شات رایگان

  انجام شات بر ناحیه کوچکی از بدن

 • null

  درمان لیزر مو زائد

  درمان بوسیله اپراتورهای حرفه ای

 • null

  مشاوره های بعد از درمان

  استفاده از ضد افتاب با SPF +50

فواید:

 دستگاه لیزر به اندازه ای مطمئن است که برای تمامی نواحی بدن، و برای انواع تیپ پوستی مختلف برای کسب بهترین نتایج  قابل استفاده است. تمامی دستگاه ها دارای سیستم خنک کننده می باشد که به آرامش، کاهش درد و حفاظت از پوست کمک می کند. مرکز گلبرگ دارای قیمت های متنوع ، منصفانه و رقابتی است. توصیه ما دوره درمانی 6-10 جلسه است، شما میتوانید با مشاوره رایگان 15 دقیقه ای با یکی از اپراتورهای حرفه ای ما و انجام تست رایگان بهترین تصمیم گیری را انجام دهید.

لیزر مو زائد

چگونه کار می کند؟

لیزر به این صورت عمل میکند که  نور متمرکز را به فولیکول مو(پیاز مو) تابانده و آن را منهدم می کند بدون اینکه آسیبی به سطح پوست وارد کند. متخصصین ما با توجه به در نظر گرفتن تیپ پوستی و نوع موی شما برنامه درمانی منحصر به فرد برای درمان شما تنظیم می کنند. چرخه رشد موی بدن فازهای مختلف رشد، استراحت و انتقالی را دارد. لیزر بر موهایی اثر می کند که در فاز رشد قرار دارند. در هر مرحله از درمان فقط درصدی از موها در فاز رشد هستند و به همین دلیل نیاز به تعداد در جلسات درمان است. فاصله بین جلسات به این دلیل است که موهای که در فاز رشد نیستند در این زمان وارد فاز رشد می شوند. 

مراقبت بعد از درمان:

امکان قرمزی در نواحی بزرگتر مثل دستها و پاها وجود دارد. قرمزی در نواحی کوچکتر کمتر است.توصیه می شود، تا سه روز پس از درمان، استفاده از کرم ها و درمانهای دیگر انجام نشود. توصیه میشود که از قرارگرفتن در معرض نور مستقیم خورشید اجتناب نموده و حتما از کرم ضد آفتاب 50+ استفاده نمایید.

فرم تماس تلفنی

با پر کردن فرم زیر کارشناسان گلبرگ با شما تماس خواهند گرفت

با پر کردن فرم رزرو اولین گام را بردار !!! یک نفر از مشاورین تیم حرفه ای ما با شما تماسی دوستانه برقرار می کنند