بیماران مختلف ممکن است نیاز به تعداد جلسات مختلف داشته باشند.
حذف لیزری مو یک فرآیند یکباره نیست: بیماران در طول زمان به چندین جلسه مراجعه (با فاصله چند هفته‌ای) برای کسب نتایج دائمی نیاز دارند.

دکتر محقق می‌گویند: “مو در مراحل مختلف رشد می‌کند.”

“به طور متوسط، بسته به اینکه کدام قسمت بدن باشد، تقریبا 40٪ موها در مرحله رشد هستند. همزمان که ما یک درمان را انجام می‌دهیم،

تمام موها از بین می‌روند، اما موهایی که در مرحله رشد نیستند شروع به رشد می‌کنند. به همین دلیل است که درمان‌های متعدد مورد نیاز است.”
اما شما باتوجه به بدنتان، دقیقا به چه تعداد درمان نیاز خواهید داشت. به عقیده دکتر محقق: “موهای هر فرد با سرعت متفاوتی رشد می‌کند،بنابراین برخی ممکن است به جلسات بیشتری نسبت به دیگران نیاز داشته باشند.”

“اگر موهای شما سریع‌تر رشد می‌کند نسبت به افرادی که رشد موهایشان کم است به جلسات بیشتری نیاز دارید.”
و هورمون‌های شما نیز می‌توانند بر کل روند کار تأثیر بگذارند.

افرادی که دارای شرایط هورمونی مانندسندرم تخمدان پلی کیستیک هستند (PCOS) ممکن است نیاز به درمان بیشتری نسبت به بیماران عادی داشته باشند.

و سپس این واقعیت وجود دارد که هورمون‌های (و رشد مو) شما با گذشت زمان تغییر می‌کنند.

دکتر کثیری اعتقاد دارد: “همانطور که بزرگتر می‌شویم، موهایمان بیشتر شده و بدن مان تغییر می‌کند.”

“هدف این است که همه جا بین 80٪ تا 90٪ باشد [حذف کل مو].” اما او می گوید، ممکن است پس از اتمام تمام جلسات، موها دوباره رشد کنند؛ در این صورت شما می‌توانید برای “ترمیم” مراجعه کنید.
اگر مطمئن نیستید، قبل از شروع دوره کامل با پزشک خود مشورت کنید.
حتی با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، حذف لیزری مو یک علم کامل نیست و بدن هر کس متفاوت است. بنابراین، همیشه داشتن یک برنامه مشاوره برای پاسخ به سوالات، یک توصیه خوب برای شما است. کریستین حتی می‌گوید که مرکز باید قادر به انجام تست شات در جایی از بدن (شاید جایی که خیلی قابل مشاهده نیست!) باشد و “بلافاصله بتواند به شما بگوید که آیا لیزر روی بدن شما کار خواهد کرد یا خیر”.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *