3- اگزما

طبق آکادمی پوست پزشکی آمریکا، سوزش، خارش و لکه‎های دانه دانه پوست، ویژگی‎های این بیماری پوستی مزمن هستند. متخصص پوست می‎تواند به یافتن شیوه‎های مهار کردن اگزمای شما کمک کند و هر نوع درمان لازم را تجویز نماید.

4- آسیب پوست

اگر نگران به حداقل رساندن آسیب پوست یا پیر شدن آن هستید، یک متخصص پوست می‎تواند محصولات یا تغییرات سبک زندگی را به شما پیشنهاد دهد تا قرار گرفتن شما در معرض عوامل آسیب آور را کاهش ‎دهد.

5- مراقبت تخصصی از پوست، مو و ناخن‎ها

طبق آکادمی پوست پزشکی آمریکا، می‎توانید در خصوص هر نوع نگرانی که نسبت به هر بیماری که ظاهر شما را تحت تاثیر قرار می‎دهد با یک متخصص پوست صحبت کنید. برای مثال، یک متخصص پوست می‎تواند بیماری‎های پوستی از لکه‎ها گرفته تا زگیل‏ها، ترک‎های پوستی و پسوریازیس را درمان کند.

6- درمان زخم

طبق اظهارات آکادمی پوست پزشکی آمریکا، متخصصان پوست می‎توانند درمان‎های پوستی را پیشنهاد کنند که ظاهر تقریبا هر نوع زخم از جمله

جای جوش و زخم‏های کلوئیدی را بهبود بخشند. یک متخصص پوست ممکن است شما را برای درمان بهتر زخم‎های جدی‎تر مانند آن هایی که به دلیل سوختگی‎ها ایجاد شده‎اند، به یک جراح پلاستیک ارجاع دهد.

آمادگی برای مراجعه به متخصص پوست خود

با طرح بیمه درمانی خود مشورت کنید تا در مورد خدماتی که تحت پوشش هستند و اینکه آیا قبل از تعیین وقت ویزیت به ارجاع از سوی درمانگر اولیه نیاز دارید یا نه، آگاه شوید.
فهرستی از داروها و مکمل‎هایی را که اخیراً مصرف می‎کنید، بنویسید.
فهرست پرسش‏ ها و نگرانی‎ها را برای مطرح کردن به همراه داشته باشید.
در صورتی که خواستار بررسی پوست صورت خود توسط متخصص پوست هستید، از آرایش‏ های سنگین بپرهیزید.
همچنین به یاد داشتن این موضوع مهم است که در حالی که برخی از رویه‎ها مانند آزمایش پوست کل بدن می‎تواند در ویزیت اولیه شما انجام شود؛

برخی دیگر ممکن است به ویزیت بعدی نیاز داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *