افسانه 2: لیزر موهای زائد گران است.

هرگز چیزی مقرون به صرفه‎تر و آسان‎تر از لیزر برای رفع موهای زائد وجود ندارد و قیمت‎ها از بیست هزار تومان شروع می‎شود. بله- همان قیمت قهوه صبحانه و یک تکه نان سوخاری شما.
بعلاوه، قیمت لیزر را با قیمت وکس و اصلاح مقایسه کردیم و غافلگیر می‎شوید که بدانید اگر لیزر موهای زائد را انتخاب کنید طی پنج سال مبلغ زیادی ذخیره می‎کنید و این مبلغ در طول 20 سال چقدر می‎شود؟


افسانه 3: رفع موهای زائد دردناک است.

رفع موهای زائد دردناک‎تر از وکس نیست. در حقیقت، برخی از مشتری‎ها می‎گویند زمانی که وکس را از روی پوست می‎کشند بسیار دردناک است و باعث موهای زیرپوستی می‎شود. مشتری‎ها غالباً لیزر موهای زائد را به “ضربه سریع یک بند کشی” تشبیه می‎کنند. افرادی که برای اولین بار به کلینیک ما مراجعه می‎کنند می‎گویند “چرا زودتر این کار را انجام ندادیم؟”

افسانه 4: تمام لیزرهای موهای زائد یکسان هستند.

نه، خانم‎ها و آقایان! قصد دروغ گفتن نداریم، خدمات‎رسانان زیادی اینجا وجود دارند. اما یک دلیل وجود دارد که چرا ما رهبر و پیشروی بازار هستیم و به همین دلیل است که در اینجا از بهترین فناوری استفاده می‎کنیم. درمانگران باتجربه ما از دستگاه‎های پزشکی GentleLase Pro و GentleYag Pro شرکت کندلا ساخت آمریکا استفاده می‎کنند که کارآمدترین دستگاه کاهش مو در دنیا است. آماده‎ی داشتن پوستی صاف در تمام سال باشید.

افسانه 5: لیزر موهای زائد شما را در معرض تشعشع قرار می‎دهد.

اوه، ابداً! با اینکه تشعشع در بین موانع نوری لیزر وجود دارد، اما از آن فضا خارج نمی‎شود و به هیچ وجه برای گیرنده لیزر موهای زائد زیانبار نیست.

افسانه 6: می‎توانید درست قبل از درمان‎های لیزر خود از وکس استفاده کنید.

لیزر باید رنگ‎دانه را شناسایی کند تا فولیکول مو را محل‎یابی و هدفگیری کند. وکس کردن مو رنگ‎دانه را کاملا از بین می‎برد و در نتیجه کار ما بی‎نتیجه خواهد بود. به همین دلیل تا 4 هفته قبل از درمان لیزر از وکس استفاده نکنید. اصلاح با تیغ در بین درمان شیوه ای‎ است که با انجام آن رنگدانه‎های پوست همچنان وجود دارند و درمان لیزر موهای زائد موثر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *